عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت دو

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت دو

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت دو

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت دو

۸- چاقی
زمانی که شما چاق بوده یا اضافه وزن دارید، میل جنسی شما نیز کمرنگ می شود. این ممکن است به این دلیل باشد که از ارتباط جنسی خود لذت نمی برید، کاری را که دوست دارید نمی توانید انجام دهید یا اعتماد به نفس پایینی دارید. کارکردن بر روی چگونگی احساس در باره خودتان، و درصورت نیاز تماس با یک مشاور، می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.
۹- مشکلات نعوظ
مردان مبتلا به اختلال نعوظ ED معمولا درباره چگونگی عملکرد جنسی خود نگران هستند، و این نگرانی می تواند بر میل جنسی آنها اثر بگذارد. اختلال نعوظ می تواند درمان شود و زوجها می توانند با یکدیگر برای تاثیر ED بر جلوگیری از ارتباط جنسی آنها کار کنند.
کاهش میل جنسی عملکرد جنسی خوب تقویت میل جنسی از دست دادن میل جنسی از بین برنده عملکرد جنسی اختلال جنسی
۱۰- تستوسترون پایین
هورمون T یا تستوسترون، انرژی عملکرد جنسی است. با بالا رفتن سن، مردان ممکن است دچار کاهش در میزان آن شوند. البته همه مردان با این اتفاق میل جنسی خود را از دست نمی دهند، برخی از آنها چنین کاهشی را تجربه می کنند. چیزهای زیاد دیگری از رابطه گرفته تا وزن، بر میل جنسی یک مرد و نیز بر سطح تستوسترون او اثر می گذارد. بنابراین یک پاسخ درست برای همه مردان وجود ندارد.
۱۱- افسردگی
افسرده بودن، بسیاری از لذت ها را خاموش می کند، از جمله لذت میل جنسی. این یکی از دلایل بسیاری برای دریافت کمک است. اگر درمان شما شامل دارو نیز می شود، چنانچه میل جنسی شما کم است، به پزشک خود اطلاع دهید. چون بعضی از داروهای ضد افسردگی (البته نه همه آنها)، باعث کاهش میل جنسی می شود. با مشاور خود نیز صحبت کنید.
۱۲- یائسگی
برای بسیاری از زنان، میل جنسی در دوران یائسگی کاهش می یابد. بخشی از آن به دلیل علائم مربوط به آن مثل خشکی واژن و درد در هنگام ارتباط جنسی است. اما هر زنی با دیگری متفاوت است و ممکن است که پس از یائسگی نیز یک رابطه جنسی خوب، عزت نفس و سلامت کلی داشته باشید.
۱۳- عدم انطباق
رابطه جنسی بدون احساسات باز، می تواند میل جنسی را از بین ببرد. صمیمیت، بیشتر از یک رابطه جنسی اهمیت دارد. اگر زندگی جنسی شما کامل نیست و در آن احساس خلاء می کنید، سعی کنید زمان های بیشتری را بدون ارتباط جنسی با صمیمیت در کنار یکدیگر بگذرانید. فقط خودتان دو نفر. با یکدیگر صحبت کنید، یکدیگر را در آغوش بگیرید و نوازش کنید. برای بیان عشق نسبت به یکدیگر بدون ارتباط جنسی، راه هایی را پیدا کنید. شاید میل جنسی از دست رفته شما بازگردد و بتوانید زندگی جنسی خود را دوباره بسازید.

برای مطالعه قسمت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

عوامل ضعیف کننده عملکرد جنسی پارت یک