چهار راه برای تقویت روابط شما

چهار راه برای تقویت روابط شما

چهار راه برای تقویت روابط شما

چهار راه برای تقویت روابط شما

سالهاست که روانشناسان تلاش می کنند تا بدانند که چرا روابط شکست می خورد. آنها اختلال عملکرد را هدف قرار دادند، تمرکز بر عوامل مانند احساسات منفی و ارتباطات بد. اما معلوم می شود که شکست ناپذیر نیست، همانطور که در مورد روابط می شود، موفق نیست. زوج هایی که در طول چندین سال از ازدواج طلاق می گیرند بیشتر احتمال دارد که طلاق بگیرند، اما زوج هایی که اثرات بسیار مثبتی را تجربه نمی کنند، ممکن است طلاق بیشتری از راه دور کنند. پس چگونه می توانیم مطمئن باشیم روابط ما رشد می کند؟ امروز، من قصد دارم تا چهار راهنمایی مبتنی بر علمی را در مورد چگونگی حفظ رابطه شما زنده نگه دارم.

۱٫ خنده و بازی با هم. بازی فقط برای بچه ها نیست شاد کردن و شاد کردن همسرتان می تواند شما را با هم نزدیکتر کند (به یاد داشته باشید، کلید این است که به “بازی” عجیب و غریب)! زوجهایی که بیشتر میخندند در روابطشان بیشتر راضی هستند. به نظر می رسد که طنز و خنده نیز یک اثر بافری داشته باشند – استفاده از طنز در حین درگیری می تواند به حل این مشکل کمک کند. بنابراین، بعد از انتخاب یک فیلم برای یک شب تاریخ، یک کمدی انتخاب کنید، نام مستعار بازیگوشانه را انتخاب کنید، و دفعه بعد که شریک زندگی شما می گوید چیزی است که به شما کمک می کند، سعی کنید به جایی دفاعی با شوخی واکنش نشان دهید.

۲٫ چیزهای جدید را با هم امتحان کنید. کلید تلاش برای فعالیت های جدید با شریک زندگی شما این است که فعالیت ها باید چیزی جدید و هیجان انگیز باشند. این تازگی به شما و شریک زندگی شما کمک می کند خاطرات جدیدی ایجاد کنید و احساسات خود را به عنوان یک تیم احساس کنید. هیجان فعالیت ممکن است احساس شما را بیشتر کند که رابطه شما بیشتر هیجان انگیز است. محققان دریافتند که تلاش برای انجام کارهای جدید با شریک زندگی شما می تواند به جلوگیری از احساس رفاه کمک کند، شما را به شریک زندگی تان نزدیکتر کند، با روابط شما خوشایندتر باشد و به طور کلی با زندگی بیشتر راضی باشد. لازم نیست که به عنوان یک قایق رانی سفید به عنوان افراطی مورد استفاده قرار گیرد – چیزی ساده به نظر می رسد که سعی کنید نوع جدیدی از غذا را داشته باشد یا بازی کردن یک توریست در شهر خودتان باید این فریب را انجام دهد.
۳٫ قدردانی را ارزیابی کنید. من فکر می کنم همه ما موافقیم که مهم است که به طور شگفت انگیزی کارهای خوبی انجام دهیم. اما مهم است که متوجه شوید و تصدیق کنید که همسرتان چیزهای خوبی برای شما می کند. کمی “تشکر” می تواند راه طولانی را طی کند. هنگامی که مردم از شرکای خود احساس شرمندگی می کنند، هر دو طرف در نهایت احساس می کنند که بیشتر با یکدیگر ارتباط دارند و از رابطه بیشتر راضی هستند. همچنین مهم است که از چه کسی شریک زندگی خود را به عنوان یک شخص سپاسگزاریم. هنگامی که شما به جای خوشحالی خود را تحریک می کنید، سعی کنید چند بازی ذهنی برای تنظیم مجدد خلق و خوی خود داشته باشید. تصور کنید زندگی شما چگونه خواهد بود، اگر هرگز شریک زندگی خود را ملاقات نکنید، یا تصور کنید که احساس چاقی برای آنها اتفاق می افتد. کمی مضر است اما کار می کند. این تمرینات کوچک ممکن است بیش از اینکه فقط لحظات خود را در لحظه تغییر دهید – زوج هایی که بیشترین امتیاز را تجربه می کنند، کمتر به شکست می انجامد!

۴٫ جشن پیروزی. حمایت از شریک زندگی خود را از طریق زمان های خشن بسیار حیاتی است، اما هنگامی که همه چیز درست می شود، مهم است که حامی آن باشیم. زوجهایی که موفقیت و پیروزی را جشن می گیرند با روابطشان بیشتر راضی هستند، درگیری های کمتر را تجربه می کنند، با هم سرگرم کننده تر هستند و به طور کلی شادترند. بنابراین، دفعه بعد که شریک زندگی شما یک ارتقاء، یک هدف جدید ورزشی، و یا فقط یک روز واقعا عالی است، مطمئن شوید که برای آنها جشن می گیرند.

زناشویی
منبع:سایت psychologytoday