ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

یک زمان کوتاه پیش از من خواسته شد که آیا می توانم «نکات والدین ده ساله» خود را از Eric Maisel کامپایل کنم، که در میان سایر موارد، سردبیر منابع مادی در Mad در آمریکا است. این نکات در وب سایت دیوانه در آمریکا منتشر می شود، اما من فکر می کردم آنها ممکن است برای انتشار در وبلاگ روانشناسی امروز مفید باشند. این چیزی است که من برای اریک ارائه دادم.ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

من معمولا درباره دادن مشاوره و پیشنهادات به دیگران ناراحت هستم. چیزهایی که من از دیدگاهم مفید میشوم، برای زندگی کردن که میخواهم زندگی کنم، لزوما به دیگران کمک نمیکند که زندگی کنند که در ذهن دارند.

با توجه به این بی احترامی، من فکر می کنم والدین یک امتیاز منحصر به فرد و شاید مهم ترین نقش در جامعه هستند. من اصولی از نظریه ادراک نظریه (PCT؛ www.iapct.org؛ www.pctweb.org) را پیدا کردم تا از طریق روش هایی برای ایجاد روابط خانوادگی قوی، پایدار و متعهد، تفکر بسیار زیادی در تفکر داشته باشم. از این اصول، من بعضی از ایده هایی را که ممکن است برای شما جالب باشد، جمع آوری کردم.

برای تطبیق دشواری با مشاوره، این «راهنمایی ها» را به عنوان سوالات مطرح کردم تا از شما بخواهم تا نقش شما را به عنوان والدین بازتاب دهند. از طریق این انعکاس، شما ممکن است فرصتی برای اندازه گیری میزان راهبردی که در حال حاضر به عنوان والدین خود در نظر می گیرید، به والدینی که مایل هستید بیشتر توجه کنید.

من این سوالات را به پسر ده سالهم میپردازم تا نظر خود را در مورد ارزشش جستجو کنم. او گفت: “آنها خوب هستند. با خواندن آنها واقعا می توانید ایده های خوبی در مورد اینکه چگونه یک پدر و مادر بهتر باشید، دریافت کنید. “ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

در اینجا سوالاتی با برخی از احکام توضیحی و سوالات اضافی همراه با آنها وجود دارد. شما متوجه خواهید شد که از طریق اطلاعاتی که از موضوعات مشترک هستند و حتی برخی از آنها در توضیحات ارائه شده با هر موضوع موضوع همپوشانی را می خوانید، متوجه خواهید شد. در بسیاری از این ایده ها همگرایی زیادی وجود دارد، اما به طور دلخواه آنها را به ۱۰ موضوع جداگانه تقسیم می کنند تا بتوانند به روش های مختلف آنها را به تصویر بکشند تا یک یا چند توضیح برای شما مفید باشند.

۱٫ آیا اولویت فرزند شماست؟

به چه میزان در مورد فرزندپروری به عنوان مهم ترین شغل خود فکر می کنید؟ آیا پدر و مادر چیزی است که شما زمان را برای انجام می دهد و یا آن را به طور منظم به پایه در حالی که شما به چیزهای دیگر مانند تعهدات کاری، رفتن به سالن ورزش، و یا تعطیلات آخر هفته را با دختران به زمین متصل قطعا برای حفظ تعادل در زندگی خود مهم است و مراقبت از خود ضروری است. با این حال، هنگامی که انتخابی صورت می گیرد، چند وقت است که والدین برنده می شوند؟ اگر نمایش تلویزیونی مورد علاقه خود را فقط در زمانی که کودک شما میخواهد یک داستان خواب را بخواند، چه کار میکنید؟ تا چه حد زندگی خود را پس از تبدیل شدن به یک والد تغییر می دهد یا فرزند شما چیزی را که در آن زندگی می کردید قبل از اینکه به پدر و مادر تبدیل می شد، تطبیق دهید؟ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

۲٫ اهداف والدین شما چیست؟

وقتی این سوال را به پسرم خواندید، او گفت: “باید بدانید که می خواهید با والدین چه چیزی را بدست آورید”. من نمیتوانم آن را بهتر بیان کنم. چه میخواهید به عنوان یک والدین بدست آورید؟ در ۳۰ سال گذشته، چه خاطراتی را می خواهید از “در حال حاضر” و زمان با فرزندانتان صرف کرده اید؟ شما چه خاطراتی می خواهید فرزندانتان داشته باشند؟ در بسیاری از برنامه های والدین تأکید قوی بر رفتار کودک و چیزهایی است که والدین می توانند برای شکل دادن یا هدایت این رفتار انجام دهند. در مورد رفتار خود چه می گویید؟ چه مقدار از زمان صرف والدین می خواهید؟

۳٫ چقدر به آنها اجازه می دهید؟

“اجازه دادن به آنها” لزوما همان چیزی نیست که آنها را نادیده میگیرد و تنها آنها را ترک میکنند. با این حال، در کجا عملی، شما به چه میزان فرزندان خود را به فضا برای یادگیری و رشد و توسعه و پیدا کردن خود در مورد خود ارائه می دهید؟ آیا جوانان شما والدین می توانند لباس هایی را که می پوشند انتخاب کنند؟ آیا می توانند تصمیم خود را در مورد چقدر مواد غذایی که بر روی صفحه خود قرار داده اند را از گزینه های رژیم غذایی خود ارائه دهید؟ چطوری زمان خواب تعیین شده است؟ اگر یک روز یک ضبط کننده صوتی در خانه مان را ترک کردیم، چه می شنویم؟ آیا ارتباط شما با فرزندتان با دستورالعمل ها و دستورات مشخص شده است یا احساسات فانتزی را تحسین می کنید و تعجب می کنید که کشف فردی که “قبل از اینکه چشمانتان” “تبدیل” می شود، تعجب کنید.

برای مطالعه پارت های دیگر روی لینک های زیر کلیک کنید

ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

ده ویژگی والیدن برتر پارت سه