ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

ک زمان کوتاه پیش از من خواسته شد که آیا می توانم «نکات والدین ده ساله» خود را از Eric Maisel کامپایل کنم، که در میان سایر موارد، سردبیر منابع مادی در Mad در آمریکا است. این نکات در وب سایت دیوانه در آمریکا منتشر می شود، اما من فکر می کردم آنها ممکن است برای انتشار در وبلاگ روانشناسی امروز مفید باشند. این چیزی است که من برای اریک ارائه دادم.ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

من معمولا درباره دادن مشاوره و پیشنهادات به دیگران ناراحت هستم. چیزهایی که من از دیدگاهم مفید میشوم، برای زندگی کردن که میخواهم زندگی کنم، لزوما به دیگران کمک نمیکند که زندگی کنند که در ذهن دارند.

با توجه به این بی احترامی، من فکر می کنم والدین یک امتیاز منحصر به فرد و شاید مهم ترین نقش در جامعه هستند. من اصولی از نظریه ادراک نظریه (PCT؛ www.iapct.org؛ www.pctweb.org) را پیدا کردم تا از طریق روش هایی برای ایجاد روابط خانوادگی قوی، پایدار و متعهد، تفکر بسیار زیادی در تفکر داشته باشم. از این اصول، من بعضی از ایده هایی را که ممکن است برای شما جالب باشد، جمع آوری کردم.

برای تطبیق دشواری با مشاوره، این «راهنمایی ها» را به عنوان سوالات مطرح کردم تا از شما بخواهم تا نقش شما را به عنوان والدین بازتاب دهند. از طریق این انعکاس، شما ممکن است فرصتی برای اندازه گیری میزان راهبردی که در حال حاضر به عنوان والدین خود در نظر می گیرید، به والدینی که مایل هستید بیشتر توجه کنید.

من این سوالات را به پسر ده سالهم میپردازم تا نظر خود را در مورد ارزشش جستجو کنم. او گفت: “آنها خوب هستند. با خواندن آنها واقعا می توانید ایده های خوبی در مورد اینکه چگونه یک پدر و مادر بهتر باشید، دریافت کنید. “ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

در اینجا سوالاتی با برخی از احکام توضیحی و سوالات اضافی همراه با آنها وجود دارد. شما متوجه خواهید شد که از طریق اطلاعاتی که از موضوعات مشترک هستند و حتی برخی از آنها در توضیحات ارائه شده با هر موضوع موضوع همپوشانی را می خوانید، متوجه خواهید شد. در بسیاری از این ایده ها همگرایی زیادی وجود دارد، اما به طور دلخواه آنها را به ۱۰ موضوع جداگانه تقسیم می کنند تا بتوانند به روش های مختلف آنها را به تصویر بکشند تا یک یا چند توضیح برای شما مفید باشند.ده ویژگی والیدن برتر پارت دو

۴٫ روابط شما چقدر قوی هستند؟

چقدر وقت صرف و سرگرمی با فرزندانت هستی؟ آیا فعالیت هایی وجود دارد که هر دو شما لذت بخش هستند که شما با هم به صورت منظم انجام می دهید؟ آیا فرزندان شما فرزندان شما هستند که از گذراندن وقت لذت می برند یا بهتر است که دیگران کارهای دیگری انجام دهند؟ هر گاه مشكلات وجود دارد و مشكلات وجود دارد، توانايي شما براي حل اين مشكلات ممكن است به شدت به قدرت روابط شما بستگي دارد.

۵٫ آیا شما آن را زمانی که اشتباه می کنید اعتراف می کنید؟

هیچ کس آن را تماما درست نمی کند. بسیاری از کودکان احساس عاطفی و عادلانه ای دارند. چگونه می توانید موقعیت هایی را که شما اشتباه کرده اید، مدیریت کنید؟ آیا اعتقاد دارید که به عنوان یک والد، مهم نیست که ضعف را نشان دهید و اعتراف کنید که اشتباه کرده اید؟ چه چیزی ممکن است فرزندان شما از بیان یک باور مانند این یاد بگیرند؟

۶٫ آیا ویژگی هایی را که می خواهید فرزندانتان ارزشمند باشند، بازتاب می دهید؟

وقتی من این را به پسرم خواندم، او گفت: «آیا این به معنی« آیا شما یک مدل خوب هستی؟ ». بار دیگر، من فکر می کنم او آن را میخواند. آیا ارزش همکاری دارید؟ اگر شما این کار را انجام می دهید، چگونه با فرزندتان همکاری می کنید تا جایی که می خواهید همکاری کنید؟ آیا شما صادقانه ارزش گذاری می کنید؟ آیا با فرزندان خود صادق هستی؟ به نظر می رسد که بچه ها به نوعی از شخصیتی که ما نسبت به آن چیزی که ما به طور مستقیم به آنها آموزش می دهیم یاد می گیریم. هنگامی که برنامه ها به درستی اجرا می شوند، چگونه فرزندان شما به شما پاسخ می دهند؟

برای مطالعه پارت های دیگر روی لینک های زیر کلیک کنید

ده ویژگی والیدن برتر پارت یک

ده ویژگی والیدن برتر پارت سه