راه های متنوع برای خندان کودک پارت یک

راه های متنوع برای خندان کودک پارت یک

راه های متنوع برای خندان کودک پارت یک

راه های متنوع برای خندان کودک پارت یک

بچه ها شیرینی زندگی ما هستن و برای خندان انها راه های مختلفی وجود دار با ما همراه باشید.راه های متنوع برای خندان کودک پارت یک

تماشای لبخند و حال خوب کودک یکی از بهترین لحظات زندگی هر پدر و مادری است. برای اینکه این لحظات ناب را تجربه کنید، لازم نیست منتظر یک اتفاق خاص باشید. کافی است کمی همت کنید تا به دست خودتان حال خوبی را برای کوچولویتان رقم بزنید. می‌پرسید چگونه؟ فقط با چند راهکار ساده:

۱٫ ساده فکر کنید
یک برنامه خواب منظم، و حتی یک آغوش مهربان که اهمیت کودک برای والدین را نشان می‌دهد، می‌تواند حال او را برای ساعت‌ها خوب کند. بنابراین خودتان را با تلاش‌های مذبوحانه برای خلق لحظات غیرمنتظره و هیجان‌انگیز اذیت نکنید!
۲٫ به فکر چیزی برای مکیدن باشید
مکیدن یکی از رفتارهای غریزی کودک است که به زنده ماندن او کمک می‌کند. اما این به معنای آن نیست که بچه‌‌ها فقط موقع گرسنگی به فکر مکیدن می‌افتند؛ چراکه حتی بعدازاینکه شکم کودک سیر می‌شود، میل او به مکیدن از بین نمی‌رود. در این مواقع اگر فکری به حال مکیدن او نکنید به‌احتمال‌زیاد مجبور خواهید شد تا ساعت‌ها بدخلقی او را تحمل‌کنید.

۳٫ قایم‌موشک بازی کنید
قایم‌موشک بازی کردن به حالتی که دستتان را جلوی صورت بگیرید و بعد با لبخند به او رخ نشان بدهید می‌تواند حال فرزند شما را خوب کند.

۴٫ تمام‌رخ با او صحبت کنید
بچه‌ها دیدن صورت پدر و مادر را دوست دارند و از تماشای چهره خندان آن‌ها به هیجان می‌آیند. برای مثال یک کاری که می‌توانید انجام بدهید آن است که کنار او دراز بکشید و بینی او را ببوسید.

 

۵٫ حرکات کششی بدهید
انجام حرکات کششی کودک شما را حسابی سرِ کیف می‌آورد. برای آموزش این حرکات می‌توانید از پزشک کودکتان راهنمایی بگیرید. یکی از ساده‌ترین این حرکات آن است که کودکتان را به پشت، روی پتو بخوابانید و خیلی آرام پای چپ و دست راست او را به سمت بیرون دراز کنید. سپس همین حرکت را برای طرف دیگر بدن او انجام بدهید.

برای مطالعه پارت های دیگر روی گزینه های زیر کلیک کنید

راه های متنوع برای خندان کودک پارت دو