آیا زنان باید قبل از رابطه جنسی مثانه خود را خالی کنند

آیا زنان باید قبل از رابطه جنسی مثانه خود را خالی کنند

آیا زنان باید قبل از رابطه جنسی مثانه خود را خالی کنند

آیا زنان باید قبل از رابطه جنسی مثانه خود را خالی کنند

دلیل اینکه بعضی از زنان از انزال زنانه بهره می برند و بعضی دیگر ژنتیکی نیستند و وجود یا عدم وجود غده های اسکین است.

نشت غیر قابل انفجار از دستگاه دستگاه ادراری زنان، که همزمان با ارگاسم است، squirting یا (در عامیانه انزال زن) نامیده می شود. بسیاری از زنان ممکن است انزال در طول رابطه جنسی را تجربه کنند، اما آنها آن را احساس نمی کنند.

گاهی اوقات زنان با تمایل به ترک ادرار متوقف می شوند و به حمام می روند و این ترس به نوبه خود منجر به فشار بر عضلات کف لگن می شود و از این طریق مانع آزاد شدن مایع می شود. در حالی که زنان باید بدانند که باید مقاومت در برابر این تجربه را متوقف کنند.

حدود ۱۰ تا ۴۰ درصد زنان همزمان با ارگاسم، جهش غیر ارادی ۳۰ الی ۱۵۰ سی سی مایع را داشته و برخی دیگر تنها حدود ۲ تا ۴ سی‌سی مایع از خود دفع می‌کنند. منشا این ترشحات غدد اسکین است که اطراف مجرای ادراری قرار داشته و نام دیگر آنها پروستات زنانه است.

این غدد در ناحیه قدام واژن قرار دارد و مجاری آن می‌تواند به پیشابراه یا خود وستیبول در مجاورت مجرای ادراری باز شود. غدد اسکین آناتومی بسیار متفاوتی دارد و در هر زنی ممکن است تشکیل نشود. به‌علاوه، این غدد در حین برانگیختگی ممکن است متورم و پر خون شود و تحریک آن باعث تحریک مجرای ادراری شود یا اینکه در عین حال مجرای ادراری را بسته و مانع تخلیه آن شود.

جنس مایع دفعی آمیخته‌ای از ترشحات غدد اسکین به‌علاوه انتشار غیر ارادی ادرار است. دلیل اینکه برخی از خانم‌ها انزال زنانه را تجربه می‌کنند و برخی دیگر نه، ویژگی‌های ژنتیکی و وجود یا عدم وجود غدد اسکین در آنهاست.

برای داشتن این تجربه باید عضلات کف لگن با مانور کگل و تمرینات دیگر تقویت شود. تحریک همزمان نقطه G و کلیتوریس به افزایش برانگیختگی کمک می‌کند. ضمن اینکه توصیه می‌شود حتما قبل از برقراری رابطه، مثانه تخلیه شود تا احساس اضطراب کاهش یابد.

اما نهایتا هیچ دلیلی وجود ندارد که فکر کنیم، زنانی که انزال را تجربه می‌کنند، بیشتر از سایر زنان لذت می‌برند و پدیده‌ای خاص و عجیب را تجربه می‌کنند. این مساله بیشتر نقش تبلیغاتی در فیلم‌های پورن دارد.

اگر انزال زنانه برای زوجی در رابطه زناشویی مشکل ایجاد می‌کند، قبل و حین رابطه باید خانم مثانه‌اش را کاملا خالی کند.

منبع:سلامانه