کارهایی که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید

کارهایی که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید

کارهایی که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید

کارهایی که قبل از رابطه جنسی نباید انجام دهید

حتی افرادی که روابط جنسی موفق دارند ممکن است اشتباهاتی را قبل از انجام آنها انجام دهند. برخی از این اشتباهات منجر به برقراری رابطه خوب با همسر شما نمی شود. در این مقاله ما قصد داریم به این مسئله بپردازیم.

خوردن آنتی هیستامین:
آنتی هیستامین ها می توانند تراکم بینی را کاهش دهند. با این حال، استفاده از این دارو می تواند سایر قسمت های بدن، به ویژه واژن را خشک کند. شما با شما رابطه جنسی ندارید بنابراین به یاد داشته باشید برای جلوگیری از استفاده از ضد هیستامین قبل از رابطه جنسی.

مصرف غذاهای تند:
غذا نیز می‌تواند بر روی بوی واژن تاثیر بگذارد. غذاهای بسیار تند باعث ایجاد گاز و نفخ معده خواهد شد. بنابراین قبل از رابطه جنسی از مصرف غذاهای تند پرهیز کنید.

مصرف بسیار زیاد نوشیدنی‌های الکلی:
مصرف نوشیدنی‌های الکلی می‌تواند حس و حال شما را به طور کلی از بین ببرد. از آنجایی که الکل به عنوان یک ماده افسرده کننده شناخته شده است، نوشیدن آن می‌تواند لذت واقعی یک رابطه جنسی را به طور کلی از بین ببرد. در حقیقت، مطالعات انجام شده نشان می‌دهد که ۱۱ درصد از مصرف کنندگان الکل، در رسیدن به ارگاسم مشکل دارند.

استفاده از مسواک‌های برقی:
اگرچه این موضوع به نظر عجیب می‌رسد اما استفاده از مسواک‌های برقی و دهانشویه‌های حاوی الکل، ممکن است شما را در معرض بیماری‌های مقاربتی قرار دهد. اینگونه مسواک‌ها باعث ایجاد زخم‌های کوچک در لثه می‌شود و می‌تواند مخاط را تحریک و حساس نماید. همین امر موجب ایجاد بیماری‌های آمیزشی می‌شود.

اصلاح کردن:
اگر شما دوست دارید موهای ناحیه شرمگاهی را قبل از رابطه جنسی اصلاح کنید، بهتر است اینکار را شب قبل انجام دهید. اصلاح کردن می‌تواند لایه بالایی پوست را بردارد و آن ناحیه را حساس‌تر نماید. همچنین اینکار منجر می‌شود فولیکول‌های مو تحریک شود و زخم‌های کوچک صورتی رنگ بر روی پوست این ناحیه پدیدار گردد. در نهایت، ناحیه واژن مستعد عفونت‌های مختلفی خواهد شد.