خوشبو شدن واژن با این مواد غذایی

خوشبو شدن واژن با این مواد غذایی

خوشبو شدن واژن با این مواد غذایی

خوشبو شدن واژن با این مواد غذایی

اگر بعد از غذا خوردن بعضی از مواد غذایی مانند اسپارگ، بوی بد واژن را متوجه شوید، باید این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید که بعضی از غذاها باید به دلیل واژن خود مصرف شود و بعضی ها نباید خورده شوند.
تاثیر مواد غذایی بر واژن زنان

مشخصات یک واژن سالم:
به گفته دکتر ماری راسرMary Rosser، متخصص زنان و زایمان در مرکز پزشکی Montefiore در نیویورک، واژنهای سالم یک pH اسیدی طبیعی دارند و همچنین یک میزبان خوب برای باکتری های سالمی هستند که جلوی عفونت واژن را می گیرند و همه چیز را به همان صورتی که طراحی شده نگه می دارند.اما غذاهایی که می خورید می تواند بر این PH تاثیر گذاشته و حتی باعث تغییر بو یا مزه این قسمت شود.
کدام مواد غذایی باعث بد بو شدن واژن می شوند؟
– پیاز
– سیر
– گوشت قرمز
– لبنیات
– مارچوبه
– بروکلی
– الکل

همه این خوراکی ها می توانند بر تعادل طبیعی PH واژن تاثیر بگذارند و باعث بد بو شدن آن شوند.

 

کدام مواد غذایی باعث خوشبو شدن واژن می شوند؟
در صورتی که میو ها و آب میوه ها می توانند همه چیز را برای زنان دلنشین تر نمایند. ولی این تغییرات هر چه که باشد تنها ۲ تا ۳ روز بعد از خوردن دوام خواهند داشت. بنابراین وقتی صحبت از خوردن برای شما دو تا می شود ( شما و واژنتان ) به پیشنهاد راسر بهتر است از میوه های تازه، سبزیجات، غلات کامل و مقدار زیادی آب استفاده کنید. و اگر به ماست یونانی علاقه دارید که چه بهتر. ” ماست حاوی پروبیوتیک های فعال و کشت شده است و ممکن است به ثابت ماندند PH اسیدی واژن و تعادل آن کمک کند. ”

 

به خاطر سلامت واژن تان مصرف شکر را کنار بگذارید:
زنان با قند خون ناشتا ناشی از دیابت ممکن است در معرض خطر ابتلا به عفونت های مخمری واژن باشند.